La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1281 Culés

4

Koeman ewidentnie chce dać się odbudować tej samej 11 po porażce z psg. Z jednej strony spoko, ale tym razem mam nadzieję że jak dembele będzie się kopał po czole przez 45 minut to na drugą połowę odrazu Trincao wyjdzie.

1

@budel17 zmiany w 75 minucie.

1

@budel17 tez myślę że o to właśnie mu chodzi z tą jedenastką

3

@budel17
Nie daj boze stracimy punkty, i powinno się skończyć bronienie Koemana, bo miała być wielka rewolucja a tak naprawdę Koeman to zaufał tylko Pedriemu, Araujo się bronił występami przed kontuzja, a gdyby nie kontuzja Pique i Umtiti to Araujo by nawet szansy nie dostał.

0

@ObiektywnyKibic121 a to ile szans dostawał Trincao? aż w końcu zaczął trybić. Dzisiaj wychodzi Dembele bo poprostu Koeman chce go zbudować. Każdy wie jaki drzemie potencjał w Dembele, Koeman też to widzi

0

@Omoziu
Dembele ma się zbudować? Chłopie Dembele przesiaduje na boisku znacznie więcej niż Trincao.

0

@Dalhi Co? 83 min wejdzie Trincao, 88 Puig i tyle wynik 1:1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?