- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
2
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Hosh
5
Pamiętajcie, w razie wojny, gdy geje w rurkach będą walczyć o niepodległość Polski, to... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Gaz
0
Pedri za 150mln, sprzedalibyście?Zawsze była narracja, że Pedri top ale mundial pokazał, że... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
0
RDR2 Pytanie
Czy misję jakoś się rozkręca czy do końca gry ma to wyglądać tak że jadę na koniu do jakiejś grupki bandytów i wystrzeliwuje ich bez żadnego wysiłku? Dodam że wszedłem do 3 aktu gdzie rozbiliśmy obóz nad rzeką. Wieje cały czas nudą.
0
@pt9 Dla mnie pierwsze trzy rozdziały też były nudne, od czwartego gra tak mnie wciągnęła że jak skończyłem grę to poczułem pustkę :) Dla mnie genialna gra.
1
@pt9 Rozkręca się, są pomysłowe misje itd. tylko też trzeba powiedzieć - to jest western, nie GTA więc pewne aktywności są powolne, takie symulowanie życia na dzikim zachodzie. Aczkolwiek nie odpuszczaj gry, bo jest genialna ;)