La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

2

Ja to już nie mogę słuchać o tym DNA Barcy..
Coutinho - dobry strzał z dystansu, u nas tak się nie strzela
Dembele- poza szybkością i czasami dryblingiem też średnio, wgl do klepki nie stworzony
Griezman - ani szybkości ani dryblingu, tylko wykończenie
A Andre Gomesy, Samedo, Daglasy, Braltlajty,Firpo Ci to dopiero mają DNA Barcy...
Serio chciałbym spytać, tych co go polecili i kupili co z tego DNA jest w tych zawodnikach

2

@wojtek_debiec4 Griezmanny że co ma? :D

1

@wojtek_debiec4 Z tym Griezmannem i wykończeniem to bym polemizował :D

0

@D10SLEO starałem się szukać plusów. Ciężko szło.. ale w Atletico jakoś potrafił się odnaleźć i strzelić, to samo we Francji, ale sam już nic nie zrobi, nie wykreuje

0

@FafitFCB heh, tak na siłę plus. To jest zawodnik który sam nic nie zrobi. Gdzieś tam kiedyś w Alteti czy Francji potrafił się chociaż odnaleźć...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?