La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1883 Culés

3

Nie rozumiem, jak można bronić Koemana po tym meczu. Owszem, nie jego wina, kiedy piłkarze marnują okazje i popełniają błędy indywidualne. Ale on po prostu w każdym ważnym meczu jest niszczony taktycznie. Koszmarna obrona jest spowodowana brakiem wsparcia pomocy, dzisiaj w środku pola była jedna wielka dziura, Veratti i spółka nam pokazali, jak się dominuje środek.

1

@Rafix98 Kuman od pierwszego dnia kwiczał o pressingu a pod tym względem dalej jest żenada XD

2

@neeed Dzisiaj to zagraliśmy ni to wysokim pressingiem, ni to głębokim ustawieniem, takim średnim uj wie czym, które idealnie nadawało się do rozklepywania przez PSG. Pressing nam wychodził w pojedynczych meczach w tym sezonie albo nawet czasem tylko w pojedynczych fragmentach meczu, jak ostatnio pierwsze 10 minut z Sevillą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy popierasz koncepcję utworzenia Superligi?