La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

11

JPRDL, rozdzierać o porażkę z PSG. Remis to max na co liczyłem. Barca nie ma drużyny zdolnej do gry na takim poziomie, jaki dziś zademonstrowało PSG. Jeśli myślicie, że jazda po Koemanie coś zmieni, to jesteście infatylnie naiwni. Facet wystawił niemal najlepszy skład jakim obecnie dysponuje. Czego wy oczekujecie od starych i wolnych - Pique czy Busquetsa, młodych i rozwijających się Desta i Pedriego,zagubionych i niedojrzałych Dembele i Trincao? Że wyjdą i przejadą się po PSG. Gratuluje wyobraźni

1

@Jordi10 Ja rozumiem przegrać 0-2, ale nie 0-3, albo 1-4, nie na Camp Nou.

konto usunięte

2

@Jordi10 to może od razu odpuscic występy w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów? (jesli tam awansujemy) bo szanowny Pan Koeman ma 18 latka w pomocy i Busquetsa?

0

@Marcel99 Apropo czego ten twój wywód?

0

@Rewolucja123 A co to za różnica? Porażka jest porażka.PSG uwydatniło wyraźnie jak dużo brakuje Barcy do poziomu LM.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?