La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

3

Patrząc na skład PSG, jestem dużo bardziej w pozytywnym humorze niż byłem, sam fakt braku Neymara odejmuje już przynajmiej polowe szans PSG na wygrana w tym meczu. U nas wiadomo, ze problemem jest linia obrony, ale jezeli wyłączymy Mbappe to wygramy. Mam nadzieje na kapitalny mecz oraz na to, ze Messi włączy tryb GOAT. Dawno tak nie czekałem na mecz jak dzisiaj.

3

@ObiektywnyKibic121 Nam 35 letni Soldado wali bramki, a ty piszesz coś o pozytywnym spojrzeniu na skład PSG ;D Jak obrona będzie dostawać wylewu to nawet Mbappe nie będzie im potrzebny.

konto usunięte

0

@4drian0 no ta bo to tylko Barcelonie strzelają zawodnicy po 30stce

2

@4drian0
Zdarza się, a PSG strzelają jacys farmerzy, a ostatnio bramkę im wsadził człowiek za słaby żeby grać w Sevilli. Będzie mega ciężko, ale jak widzę ze ludzie dają Barcelonie 0 szans to mogą się bardzo zdziwić.

0

@DaPi Akurat przykład Soldado wydawał mi się zabawny patrząc na formę naszej obrony.

0

@ObiektywnyKibic121 To jeszcze trzeba wyłączyć Verattiego i Icardiego oprócz Mbappe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?