La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

3

A mnie trochę ta Neymara kontuzja uspokaja i myślę, że to zaważy nad tym, że przejdziemy PSG. No chyba, że będzie taki wylew w obronie co jest pradopodobne, jak Argentyna na mś i Mbappe właduje dwie szybkie i dobranoc.

0

@sintesox Przypominam rewanż w Paryżu. 4-0 PSG, 3-0 Roma, 4-0 LVP. Może lepiej zremisować we wtorek :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@sintesox do tej pory żałuję, że Argentyna ich nie wyrąbała... byli najbliżej z wszystkich drużyn, ale Rojo zrąbał, a Pavard gol życia...

konto usunięte

1

@mr_robot tez tak mam, do dzisiaj jak sobie o tym pomyślę to się płakać chce...

0

@tbas tylko że ta Barca nie ma problemu na wyjazdach to zmienia postać rzeczy.Tamta Barca lrzegrywała i w La lidze i w LM.Kolejna sprawa to u nich nie ma Neymara i di Mari kłopoty ma verattia u nas Fatiego Coutinho, Pique Araujo sytuacja jest równa .Oni w optymalnej sytuacji mają 2 cracków my mamy 3 Fati Dembele Messi.Oni mają Verratiego my Pedriego , Griezmana Puig w końcówkach jest istotny przewagę mogą mieć w osobie icardim.My mamy jeszcze szybkiego Albe i Desta.Na pewno mamy szanse.

1

@Borneo W LL, przegrali jeden mecz. Ostatni. Czasy EV to bardzo dobre czasy w LL. W LM mieli dwie wtopy, niestety bardzo bolesne

0

@tbas tak ale ta drużyna w praktyce wyrzeźbiła formę na wyjazdach są przyzwyczajeni nie powinno być z tym problem.Skład się mocno zmienił.Przeciwnik nie ma fiz.takiej przewagi.Ja nie widzę tu dużej przewagi psg zwłaszcza że Barca grała rezerwą.Psg musi przylecieć.To kosztuje.Drugi mecz na wyjeździe to powrót do zdrowia Pique Araujo bo Fati raczej nie zagra.Nie wiadomo czy Neymar wróci nawet jak wróci to q zasadzie miał 2 kontuzje pod rząd bo w okresie sylwestra też miał.To nie jest dobra dla nich sytuacja.No i u nas jednak jest tak że nie wiadomo kto strzeli albo de jong, Griezman teraz doszedł Trincao, Alba też strzela jak nigdy, Pedri Puig też trafił a dziś to i firpo coś dorzucił a jest Dembele który też w każdej chwili może wejść na wyższy poziom.Zespół bierze odpowiedzialność.

konto usunięte

0

@Borneo Te wyjazdy bez kibiców to jednak coś zupełnie innego. U nas pół składu ma niestety w pamięci 4 ostatnie sezony w CL... Więc do końcowego gwizdka 1. meczu ja bym nie oceniał - mam nadzieję, że wtedy będziemy optymistami, ale dopiero po rewanżu będzie można jakieś wnioski czy jest lepiej wysnuć :)

1

@mr_robot tylko ci co zostali Messi, Alba Griezman , ter Stegen, de jong są w znakomitej formie.Pojawiły się skrzydła trincao i Dembele co robi różnice zresztą Dembele uzupełnia Dest ciąg na bramkę jest zupełnie inny niz kiedyś podobnie z wysokim presingiem.Mamy świetnych rozgrywających .Pedriego i Puiga który na ostatnie minuty daje kopa.Porównywanie tego z poprzednim sezonem nie ma sensu bo jest to kompletnie nowy zespół.Z ludźmi którzy nawet jeśli zostali to przeszli adaptacje. Ja dobrze ten mecz widzę.Wtedy drużyna była mocno stara teraz trochę sie to zmienilo

konto usunięte

0

@Borneo Obyś miał rację i uda nam się chociaż powalczyć :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?