- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
0
W rewanżu trzeba wyjść na pełnej i być może zagrać najlepszy mecz w sezonie. Nic nam nie pozostaje. Oczywiście Umtiti ława bo gość jest obecnie komediantem
0
@sebo939 Jak Laptopkolegi znowu rozczyta Koemana taktycznie, to tylko Messi nas uratuje.
0
@Rewolucja123 W ataku słabo Sevilla wyglądała
0
@Rewolucja123 Czasy kiedy Messi sam nas uratuje minęły bezpowrotnie. To już nie te lata, nie ta dynamika i nie da decyzyjność co kiedyś. Albo drużyna mu pomoże albo znowu ujrzymy okładki z Messim ze spuszczoną głową jako niby głównego winnego
0
@barcelonaLM No my gorzej, ale gol Sevilli wisiał w powietrzu, a Umtiti im jedynie przybliżył to, w drugiej nastawili się na kontry i wciąż słabo taktycznie wyglądaliśmy, jedyna poprawa, to szybsza gra piłką i dobra gra w odbiorze po stracie.
0
@Rewolucja123 Umtiti przegrał nam ten mecz, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Busi o dziwo lepiej od De Jonga ale to i tak marne pocieszenie bo też momentami odwalił kabaret
0
@sebo939 Jakby Sevilla nie strzeliła tego gola, to jestem pewny, że w drugiej też by na wiele nie pozwolili do momentu objęcia prowadzenia. Laptopkolegi rozegrał taktycznie to spotkanie idealnie, brardzo dobrze, dobierz słowo sobie samemu, Umtiti tylko przyspieszył to.
0
@Rewolucja123 Owszem, rozczytali nas ale mocno ułatwiliśmy im robotę. Dołożył się do tego Lahoz bo to co odwalił przy tej sytuacji z Albą jest nie do ogarnięcia, przynajmniej dla mnie