La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

konto usunięte

4

Największym wirusem są media. Kiedy ludzie wyłączą tv to skończy się pandemia i skończy się rządzenie polityków.

8

@Naturopata XD.
Naprawdę tylko tyle mi zostaje napisać.

2

@VamosRakieta Przynajmniej wiemy teraz, że nie masz nic do powiedzenia.

2

@Vaven sory, ale jeśli ktoś pisze, że wirusem, który zabił kilka milionów ludzi (w tym moich bliskich), kilkadziesiąt razy tyle ludzi pozbawił pracy i przez rok każe nam żyć w zatrzymaniu są media, to nie mam nic więcej do powiedzenia.

1

@VamosRakieta "Najgorsze są media!" napisał facet w internecie :))

konto usunięte

1

@VamosRakieta w punkt

konto usunięte

0

@VamosRakieta Szczerze mówiąc, moim skromnym zdaniem, nie będąc sentymentalnym, oczywiście bez obrażania czyjejś osobistej opinii, która która myśli inaczej niż ja, ale także patrząc na tę sprawę z innej perspektywy i nie potępiając niczyich poglądów oraz starając się obiektywnie ocenić, a biorąc pod uwagę każdą opinię, myślę, że nie mam nic do powiedzenia.

1

@VamosRakieta Wirus nikogo nie pozbawił pracy. Może wiesz dlaczego wirusa praktycznie nie ma na Ukrainie i Białorusi? Dlaczego w Szwecji nie noszą maseczek przy większym zurbnanizowaniu i braku praktycznie obostrzeń a mają śmiertelność jak w krajach Europy przy lockodwonie? Tego się pewnie od Ciebie nie dowiemy bo jak stwierdziłeś temat to XD.

konto usunięte

0

@Jakchcesz masz rację, powinienem napisać media głównego szamba.

0

@Vaven wirus nikogo nie pozbawił pracy? Co to za bzdury?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?