- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1172 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1172 Culés
1
Trochę to przykre, że Busquets, który grał przez wiele lat fenomenalnie na swojej pozycji zaliczył tak duży zjazd. Jest on jednym z nielicznych piłkarzy pozostałych ze "starej gwardii", a wygląda bardzo źle, wręcz fatalnie. Messi to Messi, Pique też nadal potrafi prezentować bardzo dobry poziom, natomiast na Busiego ciężko się patrzy. Mam wrażenie, że ten piłkarz cierpi będąc na boisku, a zajmuje jedną z najważniejszych pozycji na boisku przy obecnej taktyce. Jego następca musi przyjść do nas jeszcze tego lata. Zdając sobie sprawę, że jest to legenda, nie wierzę w jego sprzedaż, natomiast po cichu liczę , choć jest mi ciężko myśleć o tym piłkarzu, że albo zainteresuje się przenosinami do Chin lub wybierze drugą opcję, o której wielokrotnie mówił w dawnych wywiadach, że nie wyobraża sobie gry do 34 roku życia, a ten wiek już niedługo. Na ten moment rewolucja kadrowa to nie tylko dalsze wprowadzanie młodych, szukanie 9tki, ale głównie skupienie się na pozycji, którą zajmuje Busquets.
0
@teacherakademicki to samo napisałem. Nie wiem co tam się dzieje, ale mega regres....ja myślę, że z przodu i tak jakość jest...fakt brakuje 9 ale tam trochę zawodnikwi mamy... Nawet liczba bramek strzelonych pokazuje że tam aż tak tragicznie nie jest...dla mnie trzeba szukać defensywnego pomocnika... Pedri, De Jong i...? Szkoda cofać FdJ do defensywnego bo gra fajnie trochę wyżej...chyba że ktoś ofensywny odpali...
A co o pomysł FdJ, Pedri i Puig/Coutinho?
0
@wojtek_debiec4 Ja mam wrażenie, że Barca na defensywnego pomocnika potrzebuje kogoś podobnego kim był Busquets - dobry technicznie, raczej nie podpinający się pod ofensywę. On ma mieć swoją przestrzeń i do niej się stosować. Problem w tym, że na rynku nie ma zbyt dużo tego typu piłkarzy, a nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja w szkółce Barcy bo jej nie monitoruje, ale może jest tam ktoś o podobnym profilu ?
0
@teacherakademicki nie wiem sam. Pieniędzy w klubie też nie ma pewnie. Wiec ciężko coś myśleć. Mi de Jong podoba się jak gra wyżej... Kto by się nadawał? Nie mam pojęcia. A zza granicy kto?