La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2116 Culés

0

Ronaldo juz 36 lat i Messi w tym roku 34 nie mogę sobie jakoś wyobrazić jak będzie wyglądała piłka bez nich .Neymar miał być ich następca ale wybrał inną drogę i jest jednym z wielu może Mbappe przejmnie paleczke do ZP jeśli odejdzie do Realu ale to tylko gdybanie.

1

@damian16161212 Nie zapomnij o Asensio młodym talencie który pewnie zdobędzie 8 złotych piłek :)

0

@PatrykBarcelona Taa napiwno:)Ciężko sobie wyobrazić kto będzie rządził w następnych latach:)

0

@PatrykBarcelona tak jak Halilovic, Bojan, Deulofeu

1

@damian16161212 Pewnie pojawią się jakieś talenty jeszcze , 2-3 lata temu nikt by nie pomyślał że będą piłkarze typu Fati , Haaland , Davies :)

0

@damian16161212 Mnie zawsze zastanowiło to bycie tym następcą nie z racji umiejętności tylko wieku jest pięć lat młodszy a to już komplikuje sprawę bo panowie jeszcze nie powiedzieli dość a Neymar ma 29 lat. No i jest Brazylijczykiem a to rodzi obawy że może kończyć poważne granie jak ww panowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?