La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

konto usunięte

1

Ja rozumiem, że są problemy finansowe, brak prezydenta i tak dalej
ale grając takimi piłkarzami jak Braithwaite czy Pjanić, to my ciągle będziemy odpadać z ligi mistrzów w 1/4
albo męczyć bułe z takimi druzynami w lidze.
Nie pamiętam kiedy Barca miała, aż tak żenującego napastnika.

konto usunięte

0

@Marcel99 1/4 ? Powiem ci że dość ambitnie. 1/8 też jest spoko bo trzeba wyjść z grupy . XD

0

@Marcel99 daj czas nowemu zarządowi i trenerowi i nie płacz. zrozum że ten i następny seozn jest przejściowy

konto usunięte

0

@Mroziu w 2030r. tez powiesz, ze jest sezon przejsciowy? czy jak Morawiecki ze jeszcze dwa tygodnie?

0

@Marcel99 masz pojęcie co zrobił stary zarząd? Co teraz mają kupić kogoś jak okienko jest zamknięte i nie ma zarządu który moze podejmować takie decyzję? Trener chciał nowych graczy których nie dostał stawia na młodych i nie doświadczonych zawodnikowi którym trzeba dać czas na zgranie się i udowodninie swojej wartości ale co tu możesz wiedzieć. Dla ciebie..... a zresztą szkoda pisać dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?