- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 867 Culés
Gorące dyskusje
michal26
36
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Encore
14
Powinien Yamal wziąć balona za ten rokhttps://x.com/centregoals/status/2078967119983833273
17 odpowiedzi
Arkon
5
Tu napiszę, bo jakoś nie chce mi się z @draxidox dyskutować w tamtym temacie. Jakim trzeba być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 867 Culés
9
Powiem wam najgorzej jesteś taką pomniejszą partią opozycyjną w Polsce, PSL Lewica czy inne Hołownie i Kukizy, normalnie w piąteczek debatujesz do późna o ważnych sprawach z kolegami partyjnymi, budzisz się rano w sobotę, głowa boli, pić się chce, odpalasz tv do jajecznicy a tam skaczący Trzaskowski z Budką ogłaszają, że powstała koalicja, no i ty jesteś w tej koalicji, wszyscy są w tej koalicji, obalamy pis, precz z dyktaturą kaczora, #koalicja276 no i spanikowany dzwonisz do przewodniczącego co z nim piłeś, on spanikowany nie wie o co chodzi, rzecznik prasowy od 7.30 odpowiada na pytania dziennikarzy, nikt nie wie co powiedzieć, zwołujecie zebranie zarządu żeby sprawę wyjaśnić i okazuje się, że nikt nic o koalicji z PO nie rozmawiał, zwyczajnie ci wybitni Napoleoni Polskiej Polityki ogłosili Potężną Antypisową Koalicję nie mówiąc o tym nic koalicjantom XD
I tak to się żyje w tej Polskiej Polityce
0
@NGTRX Od razu widać, że wystąpienia Trzaskowskiego nie oglądałeś. Jeżeli jednak oglądałeś to masz wielki problem z rozumieniem prostego przekazu i wyciąganiem wniosków.