La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

0

Alba wczoraj bardzo dobry występ ale zawsze wolałem Adriano Correię na boku . Był szybki , obunożny , z fajnym dryblingiem .
I te jego bomby w okno z Valencią czy Atletico , raz jedną nogą a raz drugą .
Ehh kiedyś to było .

1

@ShawnC Alba jest dużo dużo lepszym zawodnikiem od Adriano.

0

@ShawnC Adriano mozesz oglądać w Belgii;) w Eupen jesli dobrze kojarze;)

0

@ShawnC@ taki Adriano byłby idealny teraz zagrałby na obu stronach kropnął z dystansu, idealny rezerwowy

0

@kaamil1910 Alba może być lepszyn lewym obrońcą od Adriano ale Adriano był lepszym piłkarzem niż Alba .
Adriano grał na bokach obrony , na stoperze , na skrzydlach , miał dobre krótkie jak i długie piłki , miał drybling czego Alba wogóle nie posiada i dawał wiele przodu . Albę ratuje dobry feeling z Leo

0

@Xxxbarca4ever dokładnie , pomyśleć że teraz na rezerwie jest Firpo , czasami Mingueza i Sergi Roberto...

0

@ShawnC nie masz racji Kolego ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?