La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

21

Krzysztof Stanowski:
„Pewnie już o tym słyszeliście, bo sprawa zrobiła się dość głośna. Postanowiłem zakończyć tę sagę i zrobić - albo przynajmniej próbować zrobić, bo nigdy nie zabraknie ludzi, którzy widzą to inaczej - coś dobrego. Z Marcinem Najmanem „przeszliśmy na Ty”, nie chce mi się w 2021 roku dalej ciągnąć tematu, trzeba iść do przodu i zająć się swoimi sprawami. Oczywiście nie myślcie, że nie zrecenzuję książki naszego wojownika - oczywiście to zrobię z miłą chęcią:)

Za udział w sesji zainkasowałem 30 000 złotych, z czego 15 000 pójdzie na WOŚP. Niecałe 6 000 to podatek, resztę wydam na głupoty. Dodatkowo wcześniej wpłaciłem na WOŚP 4000, a kurtka idzie uczniów, którzy założyli kilkanaście skarbonek i uzbierali prawie 14 000 złotych. Łącznie - wraz ze zbiórką - cała drama wygenerowała około 50 000 złotych.

Nie brakuje ludzi, którzy pytają, dlaczego na WOŚP przeznaczyłem „tylko” 50 procent swojej gaży. Otóż odpowiadam: bo miałem ochotę przeznaczyć 50 procent, a nie 60, 70, 80, 90 czy 100. Jak mnie najdzie kiedyś ochota przeznaczyć więcej to przeznaczę więcej, a jak mnie najdzie ochota nie przeznaczać nic, to nie przeznaczę nic.”

Pozdrawiam:)

34

@Joe_Pesci Gitara. Trochę to jest zabawne, że ktoś się przypieprza "że dał tylko 50%" xD Jak nie pałam do Stana miłością tak tutaj zachowanie klasa

konto usunięte

8

@Bykunn Bo tak to jest, najłatwiej jest się przypieprzyć i grać moralnie lepszego jak chodzi o czyjeś pieniądze xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?