La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

konto usunięte

45

Dobry mecz Barcelony. Pierwsza połowa pod kontrolą, w drugiej pojawiły się już problemy. Rywale mocniej ruszyli i pojawiło się u niektórych trochę indywidualnych błędów.

Mimo, że dużo w tym meczu Dembele nie wychodziło, to brawa za podanie do Minguezy przy bramce Grizza i chwilę wcześniej udział w rozgrywaniu. Spory również udział w grze obronnej, co także na plus.

Pedri, może nie pokazał jakichś super podań, nie czarował, ale jego gra (tak na świeżo po meczu) mi się podobała. Dużo małej gry, dobrze w defensywie, cichy, ale wydaje mi się, że udany występ.

Popracować na pewno trzeba nad kończeniem akcji. Okazje sobie tworzymy, ale jak nie będziemy ich wykorzystywać (Messi, Dembele, czy brak podania Leo do Braithwaite'a), to jeszcze nie raz będzie nerwówka pomimo prowadzenia czy dobrej gry.

1

@BaroPodertos Przeciętny mecz, ale jak na obecne standardy można powiedzieć, że dobry.

0

@BaroPodertos Bezdyskusyjnie najlepszy avatar na stronie.

0

@BaroPodertos Demboza pod koniec odpuszczał asekurację Oscarowi i było tam sporo zamieszania, no ale za to w przodzie szarpał.

konto usunięte

0

@Tomek_TF Prosisz się o gips.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?