La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

4

Nie wiem jak Wy, ale te ostatnimi czasy wyciąganie brudów Barcelony, dziwne i niepotwierdzone informacje przeciwko klubowi czy poszczególnym piłkarzom albo teraz pisanie przez El Mundo, że Messi dostaje X kasy od Barcelony (chyba nie trzeba przypominać, że to Madrycka gazeta) ale nie wspominanie ile dzięki nim klub zyskuje (ilość kibiców, trofeów, praw, gadżetów, koszulek, sponsorów), itd. to dla mnie ewidentna nagonka na FC Barcelonę ze strony osób, które przez jej sukcesy w w ostatnich 15 latach i dominację w lidze hiszpańskiej straciły dość sporo albo dość sporo nie zarobiły - Madryt na czele.

Oczywiście sam klub też sobie "pomagał" podejmując czasem dziwne decyzje, ale ilość syfu jaka wypływa, a potem po X czasie zostaje zdementowana albo nikt z tym nic nie robi, bo jak zwykle okazało się to typową plotą (ale X osób łyknęło, zwyzywało kogo trzeba, podało dalej na insta/facebooku - więc cel plotki się urzeczywistnił) to jest niepojęte i dziwie się, że niektóre osoby przy każdej kolejnej plocie łykają "po same heble" nie weryfikując chociażby źródła.

0

@Fenelon Naprawdę jakby Barca wszystko przegrywała to pocieszeniem dla ciebie było by to że Ramos zarabia najwięcej z obrońców, jeśli ktoś tak to sobie tłumaczy to ma przedziwne priorytety jako kibic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?