La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

10

Pandemia, aborcja, a za plecami rząd szykuje to:
"W projekcie nowelizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa są zapisy pozwalające na odłączenie serwisów online decyzją ministra.
Chodzi o tzw. polecenie zabezpieczające, jakie minister właściwy do spraw informatyzacji – te kompetencje są obecnie w gestii premiera – może wydać m.in. operatorom telekomunikacyjnym „w przypadku wystąpienia incydentu krytycznego”.

https://serwisy.gazetaprawna.pl/nowe-technologie/artykuly/8078979,nowelizacja-ustawy-o-cyberbezpieczenstwie-odlaczenie-serwisow.html

0

9

@NaFazieHitman Morawiecki o "Nowym ładzie" mówił już wiele razy. Co okazję podlizuje się też globalistom, aby zlikwidować raje podatkowe. Wykorzystuje pozycję premiera, aby za kilka lat dostać jakiś stołek w Banku Światowym

0

@barcelonaLM to sie nie uda raczej aczkolwiek to ciekawe jest. Nie wierze, żeby Arabowie UE Ruscy Chiny i USA sie dogadały ten pomysł to utopia chociaż powoli już nie ma gdzie wojen prowadzić ^_^ https://x.com/disclosetv/status/1355229202329587713 i to też
https://x.com/disclosetv/status/1355211013965152256

1

@barcelonaLM Tyle razy mówiłem. Aborcja = temat zastępczy.
Każdy światopoglądowy temat = temat zastępczy.
Kluczowa jest gospodarka, bo to jest hajs. Kluczowa dla polityków jest też kontrola, bo jest to władza.
Władza i pieniądze zapewniają im wszystko czego pragną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?