- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1578 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
31
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Sysia11
9
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Zoker
14
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1578 Culés
0
0
@D1OS No i cyk teraz będą protesty i powiedzą, że przez tych protestujących nie będzie można otworzyć np. restauracji, hoteli czy galerii xD Oni zawsze mają przykrywkę.
1
@IronSanHybrid "Siewcy śmierci wśród demonstrantów.. "... już wkrótce na TVP info xd
1
@D1OS znaleźli sobie czas ,trzeba przykryć brak szczepionek i innych historii i zjednoczyć prawicowy elektorat przeciw "lewackiemu protestowi kobiet"
Oczywiście prawicowi wyborcy to łykną i cyrk zacznie się odnowa.
Jedyny komentarz BAREJA
0
@Borneo
Bareja to przy nich amator z całym szacunkiem
1
@IronSanHybrid No i widzisz jak w tej Polszy jest.
0
@sonek Nie wiem ale to jest cyrk i żenada