La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

7

Czytam te pogłoski o możliwym przejściu Dzeko i wcale nie uważam, że musiałby to być zły transfer, oczywiście przy założeniu, że aspekty finansowe takiego ruchu byłyby na racjonalnym poziomie (czyt. tanio). Z plusów krótkoterminowych:

- zyskalibyśmy w końcu klasyczną 9, która nie będzie się błąkała gdzieś w bocznych sektorach boiska tylko czyhałaby w polu karnym na piłki dogrywane przez partnerów,
- mielibyśmy więcej szans na bramki po dośrodkowaniach, tym bardziej, że ostatnimi czasy Barcelona nie rozpieszcza nas golleadami,
- przyjście Dzeko pozwoliłoby spokojnie przezimować do momentu, w którym finanse Barcelony zostaną wyprostowane na tyle, że możliwe będzie ściągnięcie kogoś młodszego (vide Haaland),
- koniec końców Dzeko to wciąż gwarancja bramek od wielu sezonów, co potwierdzał w trzech różnych czołowych ligach.

Może czas na czwartą?

1

@JimMorrisonFCB szacunek za komentarz o piłce, jeszcze większy, że dotyczy Barcelony. Niestety komentarze o piłce i Barcelonie na Rambli od pewnego czasu są passe. Lepiej czekać na kolejne potyczki lewicy i prawicy oraz oracje pod adresem Donalda Tuska. Ale fajnie, że próbowałeś :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?