La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1441 Culés

0

My mamy takich dziennikarzy sportowych, że to szkoda strzępić... u nas do pogadanki to każdy pierwszy. Przez 40 minut ponarzekać, wyrzygać się na wszystkich z wygodnego fotela i siema, robota zrobiona. Brzęczek w kadrze? Źle
Zmiana ktora chcieli na zagranicznego? Źle bo za krótko do euro.
Di Marzio pięknie wyjaśnił te cale towarzystwo jednym telefonem XD
Lubię programy typu kanał sportowy czy foottruck bo fajnie się pośmiać albo posłuchać anegdot no ale jeśli chodzi o sam poziom dziennikarski to są na tym samym poziomie co polska piłka klubowa na która tak sami narzekają.

0

@Katalończyk 99 Nie wiem o co Ci chodzi, podaj jakieś rzetelne argumenty, konstruktywną krytyke w kierunku do dziennikarzy Kanału Sportowego bo rozumiem że o nich Ci chodzi?

0

@Katalończyk 99 Nie słyszałem aby narzekali na nowego trenera reprezentacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?