La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

konto usunięte

4

Cieszy powrot Roberto i niedługo Fatiego ;) zostaniemy tylko z kontuzjowanymi Pique i Coutinho gdzie braku tego drugiego nie odczujemy :) przy mądrym lecie transferowym jest szansa ze kolejny sezon bedzie dobry :) do wyjecia za free Alaba, Kun, Depay, Garcia, Wijnaldum :) sprzedajac zbędnych zawodników moze serio starczy na Haalanda :) ehhh oby tak bylo :)

0

@culesjasiules Alaba już w Realu jedną nogą. Proponuję porzucić mokre sny, bo znając życie nikt nie przyjdzie ani nie odejdzie

0

@MarianoItalianoVero Jedną nogą w Madrycie, bo jakieś pismaki o tym wspominały? Ja wierzę bardziej (w sumie nie bardziej a tylko w te) w słowa jego agenta a zarazem ojca, który powiedział, że żadnego porozumienia nie ma.

1

@culesjasiules Jak się uda kogoś sprzedać to kasa pójdzie na zasypanie dziury w budżecie a nie na nowych zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?