La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

2

Wiadomo coś czy od lutego będzie gastro otwierane i sklepy?

1

@Katalończyk 99 Gdzieś na fejsie widziałem fragment konferencji Morawieckiego, gdy mówił o rozmowach z przedstawicielami branży gastronomicznej o tym, jak ma wyglądać otwarcie i na jakich zasadach. Że rząd ma opracowany plan i wdrożą go w lutym, ale nie wiedzą dokładnie którego dnia miesiąca.

0

@Witekk10 czyli można liczyć że na wiosnę będzie w miarę normalnie?

3

@Katalończyk 99 "Otwarcie galerii handlowych, z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych, powinno być możliwe Od 1 luteg
zapowiedział wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin."
https://forsal.pl/biznes/handel/artykuly/8075029,kiedy-otwarcie-galerii-handlowych-gowin-podal-mozliwa-date.html

1

@Katalończyk 99 podobno gastro się otwiera mimo wszystko bo mają już dosyć jeżeli się nie otworzą to większą połowa porostu padnie więc ryzykują

1

@Katalończyk 99 Nie mam pojęcia. Nie chcę się mieć za jakiegokolwiek eksperta. Z tym rządem nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że sporo będzie zależeć od tego, jak zachowają się w tej kwestii inne kraje. Jeśli rząd nie otworzy tych branż, to same się otworzą. ;)

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 I hotele ?niby od 31 mają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?