- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 970 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
21
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 970 Culés
#Tiki-takaTylko Manchester United, Milan i Barcelona pod rządami Bartomeu wyraźnie dołączyły do projektu Superligi, któremu przewodził Real Madryt. Pozostałe kluby, jak PSG, Bayern, Manchester City, Liverpool, Juventus czy Atlético zawsze miały duże wątpliwości w tej sprawie. [@partidazocope]
2
Bartomeu prawdziwy madridista, zawsze z szefem.
0
@Values wez pod uwage ze 3 najbogatsze kluby chca Superligi, Real, ManU i Barcelona, do tego Milan. Wiesz czemu Real zostal najlepsza druzyna XX w? Bo postawil na nikomu nie znany Puchar Mistrzow, mimo ze w tamtych czasach prym wiodly inne puchary np Puchar Miast Targowych. Pomysl Superligi niestety jest lepszy niz LM. I tylko glupiec by tego nie rozwazal, bledem Bartomeu bylo to ze zadeklarowal ze Barca wezmie w nim udzial.
1
@ferdas_rawa Puchar Łaciński był najważniejszy i najbardziej prestiżowy przed Pucharem Europy.
0
@JakobStrawman tak... Tylko to nic nie zmienia w tym co pisalem