La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1626 Culés

0

Czy ktoś wie czy w Renault Megane 2 z 2005 lub 2006 rocznika, która posiada oryginalne radio i zmieniarke cd jest możliwe aby działały płyty cd z nagraną muzyką? Chodzi mi nie o oryginalnie kupione płyty danego wykonawcy tylko nagrane za pomocą nagrywarki. Takie radio odczyta takie płytki czy tylko i wyłącznie oryginalne formaty? Wiem, że dla niektórych pytanie będzie głupie ale kompletnie nie pamiętam już jak to działa. Wiem, że kiedyś jak chciało się uruchomić płytę cd na odtwarzaczu który nie czytał nagrywek trzeba było w programie do nagrywania ustawiać odpowiednie parametry.

0

@konrad1661 płyty CD? Kup sobie normalne radio z usb i słuchaj z pendrive'a.

0

@konrad1661 Kup sobie transmiter. Nie ma lepszego i tańszego rozwiązania.

0

@konrad1661 Jeżeli masz nagrywarkę CD/DVD w kompie to trzeba pustą płytę nagrać jako audio, nie mp3. W każdym programie darmowym powinno to być. Jak dodajesz kolejny utwór to zabiera Ci dostępne "sekundy" a nie mb

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: