- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
3
Z całym szacunkiem, tak na szybko, ale:
- Brajtwejt, odkąd oglądam Barce na 9 grały Suarezy, Etoo, Kluiverty i inne Ibry czy Alexisy, to nie jest ten poziom, to nawet nie połowa tego poziomu, a argument, że jest waleczny i pracowity, no sorry.. ostatecznie i tak jest rozliczany z bramek i robienia różnicy w ataku, (już czekam aż ktoś podniesie argument, że Suarez się nie cofał i nie pracował w obronie, przy liczbach które wykręcał w napadzie) - i nie mówcie, że dałby mniej niż książe duński....
- Busi - nasza zwrotna i silna formuła 1 następny swój przyzwoity mecz zagra prawdopodobnie w kolejnym swoim jubileuszu, czyli za 99 spotkań.
- Alba - fakt, dużo daje w ataku, ale tyle samo zabiera w obronie, a w bonusie jeszcze dorzuca bufonowatość..
- Lągle zaliczył taki zjazd, że sanki mu już nie potrzebne.
- Roberto, Pique, szczerze, brakuje wam obecnie któregoś? Czy Gerard był opoką przed swoją kontuzją? Również były wylewane litrowe pomyje na niego.
- Coutinho, nie wyszedł nam ten transfer, i to można powiedzieć, że dwukrotnie..
- Trinkao, co? Co.
Jest na czym budować, to fakt, tylko myśmy się za szybko tu podjarali, że postawiony został już kamień węgielny. A tak naprawdę leżą tam jeszcze zgliszcza poprzednich sezonów. Pytanie tylko czy nasz budowniczy Ludwiczek jest tym który powinien to budować.
1
@avanes
Busquets zagrał wczoraj dobre spotkanie - tak jak większość w tym sezonie.
Roberto miał bardzo dobry początek sezonu potem kontuzja... obecnie w porównaniu do desta widac różnicę na korzyść Hiszpana.