La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

29

Brajtłajt, Pjanić, Trinkao...

Jakie to jest przykre.

17

@Kettger Trinkao to jest jeszcze gorszy od swojego rodaka Gomesa.

8

@Kettger
Dlaczego mnie nie dziwi, ze kolejny mecz po zmianach zaczęliśmy grać gorzej. Jedyny zmiennik który ma prawo być w tym klubie to obecnie Puig. Reszta jak wchodzi tylko zaniża poziom gry.

1

@Kettger Daj pan spokój. Dawno nie było tak słabego napastnika w naszych szeregach jak Duńczuk, Boatenga nie licze bo to była Aberracja jakaś....

0

@Kettger To nie przez nich przegraliśmy, ale te niedojdy nic nam nie dają mam nadzieję że pan z twojego awka ich wyp..

1

@Coutinho007
Bądźmy szczerzy Boatenga jeszcze można zrozumieć, wypożyczenie, pilarskie CV ma dobre. Braithwaite nie ma kompletnie nic. Nie wiem czy Legia Warszawa by się nim interesowała, a gość wywalony z Middlesborogh gra w Barcelonie.

0

@ObiektywnyKibic121 Jeszcze wywalili na niego 18 mln i 30 na drugiego super Asa z Portugalii...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?