La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

4

Szkoda ze dzisiaj nie ma el clasico. Ale i tak ten finał budzi we mnie więcej emocji niż jakikolwiek mecz w ciągu ostatniego roku. Może to ze względu na moment w jakim jest drużyna.Ten mecz może umocnić koemana na pozycji trenera i położyć fundamenty pod budowę morali zespołu na najważniejszy okres sezonu. Coś jak słynna anoeta. Lepszej okazji na całkowite przełamanie chyba już nie będzie.

0

@busquets5 Ja już teraz widze jak mental drużyny się poprawił. Mecz z Sociedad jest tego najlepszym przykładem.

1

@don'T.R.I.P.e oglądam ten zespół od lat i wiem że jest bardzo cienka linia między dobrymi morałami i załamaniem zespołu. Grunt to zacząć wygrywać, potem zacząć robić to przekonująco, a potem zwyciężać efektownie jak za dawnych lat. Brzmi prosto :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?