- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
14
I teraz niech to samotna starsza osoba zrobi :D
0
@DonMatteo901 przecież cały ten system to kpina, rząd się chwali, że ma 6000 punktów sczepień, ale jak się wybujały system nie zmieni lekarze zaraz będą rezygnować e szczepień i tu nagle będzie 1000 punktów. U nas zawsze wszystko od dupy strony zamiast namówić ludzi i uprościć maxymalnie to jest z tego zrobiona taka machina urzędowa że szok.
0
@DonMatteo901 Coś teraz na TVN mówili,że te starsze osoby będą mieć pomoc z ogarnięciem tych szczepień.
1
@DonMatteo901 Pomijajac juz to, ze system komplikuje sprawy dla osob starszych...
Wrzucasz tego pseudointeligenta Berkowicza, ktory nie wie, ze czlowiek, ktory czuje sie zle, nie moze byc skierowanym na szczepienie...
3
@YoNoEntiendoNada A gdzie on tam, Panie Inteligencie, pisze o szczepieniach?
1
@inViNcibl3 Odpowiedzial na tweet zwiazany z rejestracja na szczepienia, gdzie mamy nawet hashtag #szczepienia, ale go wygodnie ucial.
https://mobile.twitter.com/AgataStremecka/status/1348730533380038663
Podchodzi pod manipulacje.
0
@YoNoEntiendoNada Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to teraz zarzucasz manipulację? Sprytnie.
3
@YoNoEntiendoNada przecież ten hasztag nie ma znaczenia w jego odpowiedzi czy ona by go dała czy nie nic by to nie zmieniło, więc nie wiem gdzie ty tu widzisz manipulację
0
@DonMatteo901 ale brednie z tego eskierowania mozna sie na szczepienie zapisać na infolini w punkcie szczepien oraz przez ikp wiec do wyboru do koloru. dont troling
0
@thebaanqn tak jak mówisz. Zwykła manipulacja