La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 981 Culés

1

Dopiero zobaczylem co Pele wrzucil na inste po golu Grzmota:D "Najlepszy snajper w historii.1283 bramki"
Wlasnie za ten jego obrzydliwy charakter nigdy nie bede darzyc go szacunkiem. Mam nadzieje ze dozyje on czasow kiedy ktos oficjalnie przyzna Leo najlepszym z najlepszych wszechczasow,chcialoby sie widziec te jego obrzydliwa morde.

1

@Volk Snajper, nie zawodnik.

6

@Volk obrzydliwe jest to co zrobili ludzie po golu Ronaldo, czyli podali fejka, jakoby Pele miał dodać ten wpis tuż po tym golu. W rzeczywistości, Pele miał ten wpis już dawno temu, ale ostatnio wyśmiewanie Pele jest w modzie. Sam Pele po golu Messiego pogratulował mu pobicia rekordu.

konto usunięte

2

@Volk Dla mnie obrzydliwe jest wyrażanie się o kimś w taki sposób, gdzie jedyną przyczyną jest rzekomy charakter i liczba goli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?