- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
1
Wiadomo, taka z mojej strony nierealna dywagacja ale i fajnie byłoby zobaczyć rodaka w Barcelonie. Jak myślicie, taki Zieliński by sobie poradził? Mam wrażenie że byłby ciekawą opcją, który mógłby ładnie w pomocy Frenkiem się uzupełniać..
1
@KrystianR Na tę Barcę? myślę, że dałby radę
1
@NaFazieHitman myślę że na tę i jej mocniejszą wersję mógłby się wpasować...
0
@KrystianR Gdyby Piotr miał stanowić jedynie element układanki? Dobre wzmocnienie. Natomiast to nie jest urodzony lider, on po prostu gra na fortepianie i potrzebuje ludzi którzy będą go nieść. Na siłę próbujemy zrobić z Ziela lidera kiedy on po prostu nie czuje się. Widać, że on woli grać po prostu swoją gre, to nie jest Pirlo czy Xavi, to jest taka urodzona 8. Z przodu pomagać, ale nie być kluczowy, z tyłu nie stanowić lidera w wyprowadzaniu. Piłka trafi do mnie - super, nie trafi - bedzie następna. Takie mam odczucia kiedy oglądam Zielińskiego.