La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

Oglądając mecz z Huescą doszedłem do wniosku, że Naszym problemem jest to, że nie potrafimy rozbić muru, który ustawiają przed Nami zespoły, czy to topowe, czy z niższych półek.

Powinnismy nauczyć, że każdy atak rywali, to dla nas też okazja na kontrę i lepiej wykorzystywać te sytuacje. Gracze w większości grają dobrze, tylko pomysł na grę musi się troszkę zmienić.

1

@niteincubus Ja doszedłem do wniosku nie tylko po tym meczu ale i ogólnie, że potrzeba nam snajpera klasowego bo obecnie mamy takiego kozaka na szpicy, że nawet nie wiem czy Girona i Espanyol nie mają lepszych napastników niż Barca.

0

@Coutinho007 wi Gironie gral ten Stuani czy jakos tak ? Barca go jeden czas chciala kupic. Jezeli sie nie pomylilem to Girona napewno ma lepszego snajpera xd

0

@Tomek54321 Espanyol ma lepszego nawet. Tam gra Raul De Thomas. To jest Abominacja i wstyd wstydów, że takiego napastnika mamy i gadają o jakiś pucharach a ledwo co pokonują Huessce ostatnią w tabeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?