- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
0
Nowy prezydent Barcy będzie miał kupę roboty by klub wrócił tam gdzie jego miejsce. Mam nadzieje że z klubem pożegnają się zawodnicy, na których poszły nie tylko wielkie pieniądze ale i nadzieje. Chodzi przede wszystkim o francuza, który tłumaczy się że gra nie na swojej pozycji, dla mnie to jest absurd że zawodnik tej klasy nie może wejść na swoje dobre granie, on jeszcze nie pokazał choćby jednego meczu w którym jest decydujący. Drugi Coutinho, na początku sezonu optymistycznie wyglądały jego występy ale zgasł, jak dla mnie on nie pasuje swoim stylem do Barcy, powinien szukać formy w innym klubie.
Wszyscy kibice powinni uzbroić się w cierpliwość. Ten sezon trzeba jakoś ślizgnąć i jeśli uda się zarobić na sprzedaży zawodników to trzeba poszukać kogoś, kto przede wszystkim będzie chciał oddać serce za klub. Ja już nie mogę się działań nowego zarządu.
0
@danaj7 Dlatego to stanowisko musi objąć Font. On do tych wyborów przygotowuje się od 5 lat i skrupulatnie i rzetelnie tworzył cały plan działania. Sam prowadzi swoje firmy w Dubaju więc z biznesowego punktu widzenia nie trzeba się o klub martwić. Laporta to człowiek który właśnie sprowadził wyborny duet Rosella i Bartomeu do klubu w dodatku dalej się z nimi zadaje i spotyka na rozmowach z Rosellem. On od dawna powinien być już skreślony.