La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

konto usunięte

9

Muszę przyznać, że la rambla mnie przeraża. Było tak:

"To sezon przejściowy, nie ma co wymagać, że będą cuda, dajmy trenerowi spokojnie pracować, bo przejął stanowisko w ciężkim momencie" po paru miesiącach bez transferów, z niebywałym brakiem skuteczności, za to w zamian z dużą ilością kontuzji i ilością błędów indywidualnych powodujących stratę bramek - #KoemanOut
"Potrzebujemy trenera, który nie będzie marionetką i będzie podążał za swoimi przekonaniami, a nie stawiał tego co szefostwo chce" potem trener stawia nie na tego co chcą kibice przeszło jakieś 2000 km od Barcelony, więc... #KoemanOut

Jak gadam z kumplami o piłce to zawsze mi mówią, że kibice Barcy są najgorsi wśród fanów wszystkich klubów, a ja tak jak zawsze broniłem społeczności barcelonismo, tak z sezonu na sezon coraz bardziej zaczynam się z nimi zgadzać. Wstyd.

konto usunięte

1

@CZaras nie narzekaj pan,chociaż śmiesznie jest:D

0

@CZaras ale takie opinie pisali Ci sami użytkownicy?

konto usunięte

0

@Barca1992 Wiesz ja to oglądam już trzeciego trenera z rzędu, także jak na początku mnie bawiło to potem znudziło, zirytowało, zmęczyło i obrzydziło :P

konto usunięte

1

@CZaras uważam, że jednak kibice prześcieradeł są najgorsi zaraz po kibicach ległej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?