La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

konto usunięte

0

A co teraz za drama? Chyba trzeba będzie trzeba się przyłączyć do moich kolegów

1

@MesQueUnClub96 Gdzie?!

konto usunięte

1

@IronSanHybrid sam w niej jesteś :D

2

@MesQueUnClub96 To nie drama, porobiłem ich 3:0 w Państwa miasta i się spłakali :>

konto usunięte

1

@IronSanHybrid a co to była za gra w Państwa Miasta? :D i gdzie?

1

@MesQueUnClub96 Normalne P-M w necie :D

2

@MesQueUnClub96 Nie polecam. Nie ma z kim pisać. Same sztywniaki.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid a na jakiej stronie :D
Pewnie Kurnik czy coś :)

1

1

@Encore Panie dej Pan spokój :D

2

@IronSanHybrid Dobra dam ale tylko na chwilkę

konto usunięte

2

@IronSanHybrid już tak nie kozacz, bo następnym razem jak na czas będziemy grać, to nawet ten co zna po angielsku tylko słówko banana jak małpa jakaś wcale nie będzie tski gorszy od ciebie :v

1

@DaPi Powiem tak: TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM! :>

1

@IronSanHybrid ze mną też kantował w państwa miasta, dlatego wygrał - nikt mu nie uwierzy że zna miasta z armenii itp ;x w statkach już kantowac nie mógł więc dostał srogi wbiertal

1

@Transu96 3:2 w statki z Tobą wygrałem co Ty masz z tymi porażkami xD 2:0 dostałeś w P-M i mi nie płacz, bo to nie moja wina, że słaby z gegry byłeś.

konto usunięte

2

@Transu96 nie No, ale miasta Armenii tj. Erywań to każdy powinien znać...

konto usunięte

2

@IronSanHybrid radiówkę neta ma i mu się zacięło jak 2:0 wygrywał i myśli, ze wyszedłeś z gry

2

@DaPi hahaha, a ten mi płakał, że kto zna takie miasta jak Erewań czy Hoboken w USA xD

2

@DaPi Pewnie tak było :D

3

@IronSanHybrid nikt normalny, pewnie mu teraz na pw napisałeś żeby Cię poparł, jak zwykle ustawka, a w statki dostałeś wciry i tego nie zmienisz

2

@Transu96 haha weź się Pan nie kompromituj :D Mówiłem Ci, że jestem w to dobry tj. państwa, miasta czy flagi krajowe :D

1

@DaPi ten mi jakieś Antalya czy inny urdzik pisał, nawet baba takich chwastów nie zna

konto usunięte

2

@Transu96 potwierdzam, ze zaproponował mi 2zl za to ze go poprę. Słowa dotrzymałem, a on nadal nie wyrzucił tego dwojaka przez okno

konto usunięte

1

@Transu96 Antalya Turcja izi ja to znam z podróżowania palcem po globusie, a on pewnie z grania w fife

2

@IronSanHybrid widzimy się wieczorem na uch i wormsach, mam nadzieję że nie zrobisz dannego stathama i nie obsrasz zbroi, będziemy czekać z keracem i grzesiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?