La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

1


Polecam wszystkim obejrzeć i posłuchać. Przyznam że kliknąłem ze względu na Viki, ale zostałem z powodu orkiestry. Przepiękne brzmienie, a jak włącza się chór to aż miałem ciarki na plecach. No i nie zgodzę się że kolędy są tylko dla chrześcijan i ateiści nie mogą ich słuchać. Dla mnie przede wszystkim jest to utwór muzyczny, tutaj w genialnym wykonaniu orkiestry. Po prostu piękne i z tego powodu polecam wszystkim niezależnie od wyznania. Jak ktoś jest wrażliwy na piękną muzykę to na pewno mu się spodoba, a słów i tak nie słychać wyraźnie, przynajmniej dla mnie. Tej kolędy nie znam i przez to że Viki bardzo niewyraźnie śpiewa to nawet nie wiem o czym tak naprawdę jest. Ale jakie to ma znaczenie? Tekst mogę sobie później sprawdzić, tutaj tylko mogę się cieszyć muzyką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?