La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

8

No i powiedzcie mi że Koeman nie jest Głupi albo ślepy po takim meczu Busquetsa. Teraz nie powinien powachac boiska przez miesiąc a pewnie będzie grał w każdym meczu.

1

@kuz poza jednym błędem mógł mieć 2 asysty.

konto usunięte

1

@kuz Dwie genialne piłki i dwa proste błędy.

2

@Rewolucja123 Zacznij oglądać mecze przez telewizor, a nie flashscore.

0

@daniel32778 Oglądam przez telewizor. Widziałem podanie do Martina, poktórym powinien być gol i Leo. Do tego podanie w polu karnym do rywala i zmienienie toru lotu podania, które początkowo leciało do piłkarzy Valladoid, tylko Pjanić nie pokrył.

6

@Rewolucja123 już pomijając to podanie do przeciwnika we własnym polu karnym, chyba widziałeś że gra Barcy siadła. Wchodzi świeży zawodnik do pomocy i zamiast jeszcze docisnąć przeciwnika to oni siedli na nas. Busi za dużo stoi w miejscu, nie pokazuje się do gry, nie wychodzi do podań po zagraniu piłki i w dodatku niektórzy piłkarze szybciej biegają tyłem niż Busi biega normalnie. No ale niektórzy powiedzą że miał tylko jeden błąd ale przecież 2 dobre piłki zagrał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?