- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1306 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1306 Culés
1
Jak tam, tęsknicie za padaka- taką preferowaną przez Valverdinho, czy lepiej za Koumana?
11
@koziar Nigdy nie będę tęsknił za Valverde...
3
@IronSanHybrid Ani ja.
3
@koziar ViValdi miał Messiego w formie więc jako tako szło ale do oglądania to było 2/10
1
@IronSanHybrid I prawidłowo, ja tęsknie tylko za Guardiolą.
0
@Encore Co jak co, ale żygowiny w sosie z zażygania to były niezłe xD
5
@koziar za Valverde nie da się tęsknić. Vidal, Rakitic, Roberto i Busqeuts w pomocy to nikt nie przebije. Jestem pewien, że gdyby Valdek miał Messiego w takiej formie jak obecnie to byśmy mieli jeszcze gorsze wyniki
0
@koziar za Valverde walczyliśmy o mistrza teraz o kwalifikacje do pucharów. Zdecydowanie Valverde>Koeman.
2
@koziar Ja tęsknię za pierwszym i drugim sezonem Lucho. Szkoda, że w trzecim się wypalił...
1
@Encore I Suareza, Umtitiego, Rakiticia w formie, ale pod koniec jego przygody oglądało się to masakrycznie :S