La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

2

Z tej ,,wielkiej" trójki transferowej tj Griezmann Dembele i Coutinho to chyba właśnie Brazylijczyk był naszą największą wtopą, byłem nakręcony jak przychodził i grał dobrze przez pół roku ale im dalej w las tym częściej widziałem piłkarza bez jakiegoś polotu i dość jednowymiarowego. Szkoda trochę ale kto mógł to przewidzieć

1

@FCBMati10 Zważywszy na okoliczności, biorąc pod uwagę możliwość przyjścia Kloppa do FCB w wyniku objęcia sterów przez Farre, ja bym z ocenami się wstrzymał bo Cou może jeszcze wiele w tej Barcelonie pokazać, gdyby tylko styl zespołu był bardziej ofensywny, a także zawodnik był wystawiany na swojej nominalnej pozycji to kto wie, Golden Ball wcale nie byłby no real ;)

0

@Barca_Big_Moment chłopie Klopp tu nie przyjdzie, wgl skąd ten pomysł

0

@Barca_Big_Moment Tak na pewno tu przyjdzie czytałeś jego wywiady odnośnie stylu Barcelony.

@FCBMati10 No było tu trochę osób które go nie chciały w tym ja ale najlepiej ten transfer podsumował gość który najlepiej cou znał Jurgen.

0

@Gall tak jak pisałem sam bardzo sie cieszyłem ze przychodzi ale wyszło jak wyszło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?