- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.Coś mi się zdaje, mam takie przeczucie, że... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Ryoumen
2
Jeden- dwa miesiące pracy i przez 5 lat nie musisz pracować, nieźle się bawią lekarze za nasze... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
15
Zacznę popierać feministki, parytety i inne unijne bzdury, jeżeli przechodząc obok budowy będę widział kobietę topless przy betoniarce.
Badum-tss.
6
@Majkel34 wpw, daj mu jakiegoś cooldowna
1
@MesQueUnClub96 Proszę nie.
1
@Majkel34 hehe.
1
@Majkel34 Większość feministek jest brzydka więc nie wiem czy to taki dobry pomysł
0
@Karzel Ja piszę o kobietach :D
0
@Majkel34 a co taka szczupła, zgrabna - powiedzmy 8/10 - miałaby robić przy tej betoniarce? O.o
1
@Azi Otóż być :D
1
@Azi Pilnować interesu szefa, żeby się kręcił :D
0
@Majkel34 feministki walczą z takim "uprzedmiotowieniem kobiet"
Oczywiście jest to kretynizm ale co zrobić?
1
@MesQueUnClub_87 brzmi to wybitnie dwuznacznie :P
1
@Azi A co z uprzedmiotowieniem facetów? Patrz reklama orbit z tym facetem robiącym z siebie pawia. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
1
@Majkel34 pewnie to gej ;)