- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
beter2
5
nie żeńcie się albo jak już jesteście zakochani po uszy, to ta jedyna itp. to mimo wszystko... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Verore
2
Teoria spiskowa, w którą wierzysz? Ja zacznę: w Smoleńsku nie było wypadku
22 odpowiedzi
macio_944
9
Wiedźmin 4 ma podobno mieć budżet na poziomie 700-800 mln $, więc prawdopodobnie będzie to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
0
No to jak się na to rambla zapatruje: Yennefer czy Triss? A może Shani?
Ja tam nie wiem. Yen jest po prostu jedyna w swoim rodzaju, ale traktuje Geralta trochę tak po macoszemu. Za krótko go próbuje trzymać. A Triss jest fajniutka a do tego bardzo hot. Ciezki wybór. Patrząc na książki biorę Yen, a patrząc na gry to chyba prędzej właśnie Triss.
5
@msmsms Yennefer, ale ta z gry nie filmu ^^
0
@msmsms Shani 4life, zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, kompletnie niezwiązana z tym światem magii. W dodatku jest mega urocza. Jedyny problem taki, że Geralt -jak wiadomo-jest wiedźminem i starzeje się w zupełnie innym tempie niż normalni ludzie, więc ich związek mógłby być trochę dziwny i w końcu Geralt zostałby sam xD
1
@msmsms Yennefer ta z gry to fajno babeczka, jakbym był Gerwazym to bym sie nie zastanawiał.
0
@msmsms w grze wszystkie obracałem ale ogólnie wolę Triss bo czułem , że najbardziej kocha :D
0
@msmsms Za Yen nigdy nie przepadałem. Była niby tą jedyną miłością Geralta, ale za bardzo była chamska i traktowała Wiedźmina jak jakiegoś służącego, a ja takich kobiet nie cierpię. Dużo bardziej przypadła mi do gustu Triss, bo była słodka, romantyczna (hot, tak jak napisałeś) w przeciwieństwie do Yennefer i tym bardziej takiej Filippy. Może też z racji tego, że była młodą czarodziejka, a tamte to były stare zrzędy, a szczególnie Fillippa, która miała około 200 lat.
0
@msmsms Yen. Zawsze Yen. Wygląd mnie przekonuje i ja lubię takie ostre kobiety. Triss zbyt delikatna a Shani to całkiem inny świat.