La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

1

Oglądał ktoś z was Tenet? Bardzo lubię zdecydowaną większość filmów Nolana, ale nie w tym przypadku. Co za chaotyczny i ciężki do oglądania film. Jak pierwszy raz obejrzałem Memento, Incepcję czy Interstellar to rozumiałem zdecydowaną większość z tych filmów, a ponowne oglądanie pozwoliło wyłapać kolejne smaczki. Po jednokrotnym obejrzeniu Tenet nie potrafię sobie poukładać tego filmu. Jest to wydmuszka bez sensownego scenariusza i z bohaterami bez jakiejkolwiek logicznej motywacji. Drugi film Nolana z rzędu który kompletnie mi nie podszedł. Wcześniejsza Dunkierka była technicznym majstersztykiem, ale to był film bez fabuły.

0

@ShinobiQWE Najlepszy Nolan to Nolan z Zimmerem :) Mi się Tenet spodobał, sama koncepcja inwersji czasu i próba zobrazowania tego, tylko Nolan mógł się tego podjąć.
Zdecydowanie ten film trzeba zobaczyć kilka razy by docenić jego klasę.

1

@ShinobiQWE To tylko potwierdza genialność scenariusza. Mi się bardzo Tenet podobał.

0

@barcelonaLM Koncepcja inwersji czasu mnie też zaintrygowała i jak dla mnie to pomysł fajniejszy niż w Incepcji, ale sporo rzeczy w tym filmie zostało zrealizowanie co najwyżej przeciętnie.
@AlexDark00 Ja nie twierdzę, że w tej historii są jakieś błędy logiczne czy, że pod względem tych wszystkich cofnięć cokolwiek się nie zgadza. Po prostu jest to w wielu momentach źle pokazane.

UWAGA SPOILER !!!
Weź sobie taką ostatnią bitwę. To, że nasi bohaterowie walczą z jakaś inną grupą to wiemy tylko dzięki temu, że na początku nam powiedzieli że będą z nimi walczyć. W filmie wygląda to tak jakby czerwoni walczyli z niebieskimi, a jedynym przeciwnikiem którego zapamiętamy to ten łysy który coś tam robił z algorytmem. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?