La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

4

Będziemy grać z wielkim PSG, które rok w rok dociera do finału LM i niszczą każdego po kolei.
Oni mają 3 miejsce w lidze, tylko punkt i dwa punkty przewagi nad czwartym i piątym miejscem. W grupie (silna grupa, jasne) przegrali jeden mecz z Lipskiem i jeden z Manchasterem. Rok temu w LM w półfinale wygrali z Atalantą dzięki golom w 90 i 93 minucie. Czy na ten moment są silniejsi od Barcelony? No są. Czy są faworytem? No są. Czy Barcelona gra kompletną kupę? No gra. ALE do meczu z PSG zostało jeszcze sporo czasu, więc wszystko się może zmienić. Barcelona mogła trafić dużo gorzej - Liverpool, City czy Bayern, więc nie wiem na co wy narzekacie. Na ten moment nie bylibyśmy faworytem nawet przeciwko BvB. Pozostaje liczyć, że przez te 3 miesiące coś się zmieni i machina Koemana w końcu ruszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?