- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1797 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
131
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Safrani
43
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Ilka
5
Ten Piket to głupi był, że Shakire zostawił dla jakiejś podróbki ...
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1797 Culés
1
Mimo wszystko chyba nie znam innej tak spartaczonej kariery poprzez głupi transfer jak ta Neymara. Zaraz ktoś napisze, że swoje we Francji wygrał, no właśnie we Francji gdzie nie mają rywala na swoim poziomie. W Europie jeden finał przez tyle lat szejkowego projektu to pośmiewisko.
0
@cules100pro to Neymar Neymarowi zgotował ten los. Wcale mi go nie żal
0
@cules100pro To nie jest wcale taka słaba liga jak mówisz
1
@cules100pro Niestety ale Neymar w Paryżu nie wygra nagród indywidualnych , liga jest za słaba i nikt na poważnie nie bierze tam strzelonych goli czy asyst na poważnie , w tamtym roku miał szansę ale przegrali finał , w tym sezonie nawet nie prowadzą w lidze więc w 2021 raczej też ciężko będzie o nagrody. Jak do nas nie wróci to nic nie wygra a kontuzji będzie tylko więcej z powodu wieku i odnowień kontuzji , szkoda bo mógł być większym graczem w historii a straci wiele przez to odejście.
1
@cules100pro W Barcelonie był częścią wyjątkowego trio MSN, które budziło podziw w całej Europie, grał z najlepszym zawodnikiem na świecie, miał z nimi bardzo dobry kontakt, 3 razy w pierwszej piątce ZP, dobre pieniądze i możliwość przejęcia orkiestry po Messim, a teraz co ma prócz dobrych pieniędzy? fatalna decyzja.
0
@kaamil1910 Dla mnie to jest kasztanowa liga, która w Europie nic nie znaczy i świadczą o tym ich osiągnięcia w LM, Pucharze Uefa oraz Lidze Europy. Epizody z finały i półfinału z tamtego sezonu niczego nie zmieniają.
0
@cules100pro jakby został w Barcy to by miał karierę że hoho. Regularne lanie co roku w LM i możliwe ze dwa 2 sezony bez pucharów.
0
@Cvzx a skąd Ty wiesz, co by było gdyby Neymar nie odszedł? A może byśmy wygrali LM i Lige dzięki jego bramkom? Jedno jest pewne, przynajmniej braliby jego grę na poważnie a nie to co teraz.