La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

6

To co zawsze. Koeman nie potrafi ustawić taktyki aby byl ruch z przodu. nie ma wychodzenia za linię, wbiegnięć. Atakujemy w systemie 2-1-3-4 to co sie spodziewac gdy cała linia ataku stoi tyłem do bramki. W obronie dwóch stoperów potem Busi, który dodatkowo gra razem z Leo głównego kreatora. De Jong nie wiadomo na jakiej pozycji gra, nie jest pivotem a w tym spotkaniu ciągole spóźniony w obronie, którego asekuruje Griezman, w ofensywie Frenkie lepiej (gra miedzy liniami) ale znowu ciągłe holowanie piłki zamiast przyspieszających podań, jednak dwa razy dobrze wszedł w pole karne. Najsłabszy Coutinho i Braitwaite którego mozna pochwalic za aktywnośc (jesli mozna za to chwalić), Messi i Griezman staraja się ale niewiele im wychodzi. Dest niezła gra i plus, Alba też nieźle gra na skrzydle ale zbytnio szuka szablonowych podań do Leo. Oby w drugiej połowie była skutecznośc i ruch z przodu. Gramy przede wszystkim za wolno.

0

@pax myślisz że Pedri za Cou już w przerwie?

0

@pax Od czterech sezonów gramy przede wszystkim za wolno i schematycznie. I na Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?