- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
1
Najpierw narzekanie na Trincao, oczywiście słuszne . A teraz płacz że zero skrzydłowych. To kto ma grać kiedy to on jest jedynym skrzydłowym obecnie w pierwszym zespole....?
1
@PatrykBarca Konrad który grał jedynie w sparingach (w których to Trincao błyszczał). No to chyba oczywiste!
2
@cat_r37 Nie, lepiej nie spróbować i grać dalej czymś co nie działa.
0
@PatrykBarca Konrad. Gdyby ten Coutinho jeszcze na LS coś dawał to ok ale on tylko opiera sie na podaniu do Alby i staniu lekko z prawej strony żeby Albie robić korytarz.
0
@VenoM @Coutinho007 Proszę was. Konrad to nie jest zawodnik na takie autobusy to raz. Dwa to nie czas na takie eksperymenty kiedy trzeba odrobić 3 pkt. Nie ma co lamentowac...
0
@PatrykBarca Przypomnij sobie mecz z Caditzem jak to wyszliśmy bez skrzydeł i jak to się skończyło.
0
@Coutinho007 A przypomnij sobie jak weszły skrzydła czy coś się zmieniło? NIE. Bo nie było miejsca aby się rozpędzić. Jeżeli rywal stoi gęsto w 2 liniach to nie jest kwestia skrzydeł tylk gry. Trzeba grać szybciej i rozciągać aby znaleźć dziurę. Sama obecność nic nie da. Tam zabrakło pomysłu..
0
@PatrykBarca No wszedł Dembele, który miał uraz i nie grał tak jak chciał. Kretyńskie argumenty masz patrząc na naszą sytuację żeby nie próbowac czegoś innego czy dawać szansę Puigwi, któremu stale musisz umniejszyć, nie gra i co na którym miejscu jesteśmy i jak wygląda nasza gra? Nie masz żasnych sensownych argumentów obecnie żeby twoje tezy odnośnie Puiga i graniem bez skrzydeł były dobre, żadnych...