- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1713 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1713 Culés
1
Chwilę pooglądałem Cyberpunka na YT i stwierdzam że niektóre animacje postaci wyglądają jak z gry z 2005 roku :D
1
@Bykunn Grafika też nie powala.
1
@Bykunn Potwierdzam, ogrywam i wiele rzeczy wygląda po prostu drętwo, no ale co zrobisz jak na RPG przystało ;D Ta gra powinna zamienić się premierami z Wiedźminem 3, to Cyberpunk powinien wyjść w 2015, a Wiesiek w 2020
0
@Bykunn Siedzę od samego rana na tej LR i widzę, że każdy się skupia wyłącznie na minusach :D napisz o tym co Ci się podobało ^^
0
@MesQueUnClub_87 Za mało obejrzałem. Ja oczywiście uważam że to będzie dobra gra. Ale dziwi mnie wystawianie tak wysokich ocen już po tym co widziałem. Come on. Ocena ponad 9 to prawie arcydzieło. Wiadomo grafiki na YT nie oceniam bo konwersja, ale te animacje wyglądają żenująco jak na taki tytuł
4
@Bykunn przy tak dużym świecie pełnym detali, nie dało się zrobić wszystkiego idealnie. Pamiętajcie że taki RDR 2 to jednak dziki zachód. Łatwiej jest stworzyć świat w którym większość mapy to otwarte przestrzenie. Ten hype na CP myśle ze źle się odbije na CDR. Gracze nastawili się na grę idealną.
1
@Bykunn Tak jak kolega wyżej, zbyt ogromy świat (2 x większy od tego w GTA V) by szczegółowość była na poziomie liniowego The Last of Us II, ale jeszcze osobiście nie grałem, pudełko leży w domu jeszcze zafiolowane, więc wieczorem ocenię :) błędy będą eliminować długimi miesiącami.
0
@Janas11224 A no właśnie tu leży problem. Bo to oni ten hype nakręcili. To właściwie miało być więcej niż gra :D A tu się okazuje że w pierwszym budynku do którego się wchodzi grając corpo pieniądze lewitują w powietrzu :D