- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1164 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1164 Culés
6
CP2077 crew!
Panowie: @macio_944 @tadzik447 @don'T.R.I.P.e @Jakchcesz @Shroud @Janas11224
Licze, ze bedziecie zdawac raport na temat bugow w grze i czy faktycznie jest ich tak duzo/przeszkadzaja (zarowno jesli gracie teraz badz w weekend/przyszly tydzien), bo czytalem dzisiaj troche reddita i nie mam pojecia, czy to nie jest przypadkiem klasyczny gamer rage jaki zawsze sie pojawia przy duzych produkcjach AAA.
Jako, ze dopiero 25 (lub, zaleznie jak sie dzien ulozy) 26 zaczne swoja przygode, to i tak mam nadzieje ze do tego czasu moze pojawi sie kolejny patch przy odrobinie szczescia, akurat na Swieta ;D
3
@YoNoEntiendoNada Ja jak dotąd miałem tylko jednego buga. Polegał on na typ, że chciałem zagadać do przypadkowego NPC to ten przeze mnie przeszedł :P
1
@YoNoEntiendoNada Panie, jaki Cymbergaj jak ja w Wieśmina Gerwanta jeszcze gram. Wy sobie róbcie darmowy QA dla Redów a ja poczekam z pare miechów i przyjde jak już cała gierka potanieje i będzie śmigać jak ta lala ;)
1
@YoNoEntiendoNada Miałem kolejnego buga. Zadzwoniłem do jednego typa. On odebrał, gadamy sobie i nagle pojawił się przede mną w takiej pozycji jakby siedział na kanapie/w fotelu, ale mebla nie było widać. Co ciekawe ruszał ustami tak jak powinien przy tym co mówił :P
0
@tadzik447A jezdzac po miescie, wydaje ci sie ono puste tak w ogole? Widzialem juz kilka filmikow, gdzie autentycznie miasto w ogole nie tetnilo zyciem.
0
@YoNoEntiendoNada Ja gram na PC na ultra, ludzi jest od cholery i ciut ciut :P