La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1164 Culés

6

CP2077 crew!

Panowie: @macio_944 @tadzik447 @don'T.R.I.P.e @Jakchcesz @Shroud @Janas11224

Licze, ze bedziecie zdawac raport na temat bugow w grze i czy faktycznie jest ich tak duzo/przeszkadzaja (zarowno jesli gracie teraz badz w weekend/przyszly tydzien), bo czytalem dzisiaj troche reddita i nie mam pojecia, czy to nie jest przypadkiem klasyczny gamer rage jaki zawsze sie pojawia przy duzych produkcjach AAA.

Jako, ze dopiero 25 (lub, zaleznie jak sie dzien ulozy) 26 zaczne swoja przygode, to i tak mam nadzieje ze do tego czasu moze pojawi sie kolejny patch przy odrobinie szczescia, akurat na Swieta ;D

3

@YoNoEntiendoNada Ja jak dotąd miałem tylko jednego buga. Polegał on na typ, że chciałem zagadać do przypadkowego NPC to ten przeze mnie przeszedł :P

1

@YoNoEntiendoNada Panie, jaki Cymbergaj jak ja w Wieśmina Gerwanta jeszcze gram. Wy sobie róbcie darmowy QA dla Redów a ja poczekam z pare miechów i przyjde jak już cała gierka potanieje i będzie śmigać jak ta lala ;)

1

@YoNoEntiendoNada Miałem kolejnego buga. Zadzwoniłem do jednego typa. On odebrał, gadamy sobie i nagle pojawił się przede mną w takiej pozycji jakby siedział na kanapie/w fotelu, ale mebla nie było widać. Co ciekawe ruszał ustami tak jak powinien przy tym co mówił :P

0

@tadzik447A jezdzac po miescie, wydaje ci sie ono puste tak w ogole? Widzialem juz kilka filmikow, gdzie autentycznie miasto w ogole nie tetnilo zyciem.

0

@YoNoEntiendoNada Ja gram na PC na ultra, ludzi jest od cholery i ciut ciut :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?