La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2105 Culés

8

Koeman - „Nie możemy grać pięcioma „10”. Po czym na boisku biega Messi, Griezmann, Coutinho i Pedri.

Ciekawi mnie co Koeman chce osiągnąć wystawiając Coutinho na skrzydle, nie ma szans ze taki Konrad De la Fuente zagrałby gorzej niż Cou na boku.

5

@ObiektywnyKibic121 No i jak widać ma rację, pięcioma nie mogą ale czterema już tak.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie możemy grać pięcioma 10-tkami, więc wystawię pięć 10-tek i pozwole im biegać gdzie chcą. Tak trzymać Ludi

2

@Striker
Szczerze to zaczyna mnie śmieszyć ten Koeman, on to co mowi na konferencji później robi 180 stopni inaczej. „Nie możemy grać z 5 10-takim” po czym w meczu jest 5 10-tek... „Dembele bardzo się poprawił i jest kluczowym graczem” po czym z Cadizem Dembele ławka i Coutinho wychodzi na skrzydle. Jeżeli się ziomek nie ogarnie to w styczniu poleci.

0

@ObiektywnyKibic121 I tak pewnie będzie Coutinho na LS ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?