- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
0
Co powiedział Neymar? Powiedział, że chce grać z Messim i jest gotowy zrobić mu miejsce na własnej pozycji. No to gdzie tu mowa o przejściu do Barcelony? Szczególnie gdy się weźmie pod uwagę, że Messiego jest bardzo łatwo wyjąć z Barcelony za 4 tygodnie
2
@Guffi chodziło o transfer Neymara do Barcelony, proste.
Messi tu zakończy karierę czy to się komuś podoba czy nie.
0
@Messibestplayerintheworld Nie, to ostatni sezon w Barcelonie.
Poza tym już kilka razy w wywiadach podkreślał że zakończyć karierę będzie chciał w Argentynie. Czy ci się to podoba czy nie.
1
@Bobo25 Po za tym cały czas w wywiadach mówił że chce zakończyć karierę w Barcelonie, czy Ci się to podoba czy nie
0
@Messibestplayerintheworld zawsze powtarzał że przed końcem kariery będzie chciał zagrać jeszcze w Argentynie. Nie zmyślaj już.
12
@Messibestplayerintheworld @Bobo25 alez inteligentna wymiana zdań na poziomie. Proszę państwa co za walka!
0
@Bobo25 oj nie zawsze, sam nie zmyślaj. Dużo częściej mówił o zakończeniu kariery w Barcelonie.
0
@Messibestplayerintheworld nie.
6
@Messibestplayerintheworld @Bobo25 Poważnie? :D O co Wy się Panowi kłócicie? tak naprawdę tylko on wie co koniec końców postanowi i to, że kiedyś coś tam mówił może zupełnie nie mieć znaczenia :D ^^
1
@Guffi Proszę się rozejść. Barcelony i tak nie stać na pensję Neymara.
1
@MesQueUnClub_87 ale ja mam zawsze rację i tyle!
0
@MesQueUnClub_87 chłopak wie i koniec, kropka. i chce tak jak wie.
.
.
.
a wy dalej myślicie że to messi podejmuje decyzje